Tämä upea yksiö sijaitsee Kangasalan Vatialassa, Mannakorventie 17:ssä, aivan Tampereen rajalla. Vuonna 2023 valmistunut asunto on erinomaisessa kunnossa ja tarjoaa modernia asumista rauhallisessa ympäristössä. Asunnon pinta-ala on 30,5 m², ja lisäksi parvi tuo mukavasti lisätilaa.
Asunnon avara olohuone ja korkea katto luovat tilan tuntua, ja vinyylikorkkilattiat sekä maalatut seinät tuovat tyylikkyyttä. Keittiö on varustettu integroiduilla kodinkoneilla ja harmailla kaapistoilla, jotka sopivat täydellisesti yhteen valkoisen välitilalevyn kanssa. Kylpyhuoneessa on harmaat laatat ja valkoiset kalusteet. Asunnossa on oma sauna, jonka materiaalina on käytetty haapaa, ja parveke, josta rauhalliset näkymät.
Linkosuonpuiston asuinalueella luonto on lähellä, mutta silti kaikki tarvittavat palvelut ovat käden ulottuvilla. Vatialan ja Nattarin monipuoliset palvelut, kuten ruokakaupat, ravintolat, kirjasto ja terveyspalvelut, sijaitsevat aivan naapurissa. Liikenneyhteydet ovat erinomaiset: Kangasalan keskusta on vain 10 minuutin ajomatkan päässä, ja Tampereen ytimeen pääsee linja-autolla noin 20 minuutissa tai omalla autolla alle vartissa.
Tartu tilaisuuteen tehdä tästä asunnosta juuri sinun kotisi!